Освітній процес

ЗАВДАННЯ НА НОВИЙ 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Зміцнення фізичного і психічного здоров’я дитини через систему роботи з розвитку психофізичного потенціалу кожної дитини; виховання інтересу до активної рухової діяльності; формування валеологічних знань, основ екологічної культури; оздоровлення організму та безпеки життєдіяльності дошкільників.
  1. Виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля.
  1. Розроблення системи роботи з активізації та урізноманітнення форм взаємодії з батьками, надання більшої конструктивності, відвертості зустрічам, що сприяє створенню широкого розвивального простору для повноцінного буття малюків у родині та дитячому садку, їх становленню як активних суб’єктів індивідуальної та колективної діяльності.

Робочий навчальний дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №33 «Журавлик» для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і загасаючими формами туберкульозу санаторного типу комунальної форми (далі - Заклад) на 2020/2021 навчальний рік складено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 №446, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.05.2015 за №520/26965, листів Міністерства освіти і науки України від13.06.2017 №1/0-322 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році, від 17.08.2017 №1/11-8268 «Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2020/2021 навчальному році», згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 12.05.2012 №615, Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.04.2016 за №563/28693.

У 2021-2022_навчальному році у закладі працюватимуть:

2 групи - молодшого віку;

1    група - середнього віку;

2 група - старшого віку.

Для реалізації Базового компоненту дошкільної освіти в групах раннього, молодшого, середнього віку використовується Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», в групі старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Навчання в дошкільному закладі здійснюється на українській мові.

Для реалізації діяльності:

за освітньою лінією «Ознайомлення із соціумом» використовується: парціальна програма «Вчимося жити разом», програма з розвитку

соціальних навичок ефективної взаємодії від 4 до 6-7 років (авт. - Піроженко Т.О., Хартман О.Ю.), «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. - Лохвицька Л.В.);

за освітньою лінією «Художньо-продуктивна діяльність (музична, образотворча, театральна тощо)» використовується парціальна програма «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. - Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.;)

за освітньою лінією «Здоров’я та фізичний розвиток» використовується парціальна програма «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. - Лохвицька Л.В.).