17 лют. 2022

День єднання.

Вихованці та педагоги закладу прийняли участь у Всеукраїнському флеш-мобі до Дня єднання.
21 січ. 2022

День Соборності України

Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, читали вірші, складали пазли.
14 січ. 2022

У гарних українських традиціях: хлопчики старших груп привітали всіх зі Старим Новим роком.

Засіяли зерном на щастя, удачу і добробут весь наш садочок. Сію, сію,посіваю З Новим роком всіх вітаю!
30 груд. 2021

З 23 по 30 грудня пройшли Новорічні ранки у нашому садочку

Разом із Дідом Морозом малюки водили хороводи, співали пісеньки, грали у веселі ігри. Лунав веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком.
17 груд. 2021

Свято до дня Святого Миколая.

До цього дня діти готувалися ретельно, дошкільнята показали цікаве дійство з піснями та віршами для Св. Миколая.
16 груд. 2021

Всеукраїнська екологічна акція "Збережи ялинку"

Мета акції - створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна і без знищення дерев.
10 груд. 2021

Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства»

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
6 груд. 2021

"День Збройних сил УКРАЇНИ"

З метою формування патріотичного світогляду у дошкільнят пройшли заходи «Збройні сили України – слава, гордість, міць країни!». Мета заходів – дати дітям найпростіші уявлення про Збройні Сили України, роди військ, виховувати любов до своєї країни, повагу до тих людей, які її охороняють.
12 лист. 2021

з 8 по 12 листопада пройшов тиждень українознавства "Мій сонячний дім - це моя Україна".

Упродовж тижня діти мали змогу побачити на власні очі стародавній український посуд та вишиті рушники, послухати та заспівати старовинні українські колискові та народні пісні.
29 жовт. 2021

З 25 по 29 жовтня пройшов Тиждень здорового способу життя «Здоров’я дитини – багатство країни».

Протягом тижня проводилися заняття, бесіди, спостереження, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, моделювання ситуацій та розваги.