Шановні відвідувачі сайту!

Ми раді спілкуватися з Вами. Наш сайт в першу чергу адресований тим, хто зацікавлений в гармонійному та всебічному розвитку своєї дитини, хто готовий поділитися досвідом і розповісти про труднощі, які виникають при вихованні та навчанні дошкільника, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими спеціалістами.

На нашому сайті Ви зможете:

• Познайомитися з історією закладу, адміністрацією та педагогічним колективом;
  • Дізнатися останні новини дошкільного закладу;
  • Переглянути звіти та фото про життя дітей в групах, їхні досягнення;
  • Дізнатися про завдання, над якимим працює педагогічний колектив та досягненнями;
  • Отримати консультації від спеціалістів: практичного психолога, лікаря-педіатра, фізінструктора, музичного керівника.

Будемо раді, якщо наш сайт буде для Вас корисним.

17 лют. 2022
День єднання.
Вихованці та педагоги закладу прийняли участь у Всеукраїнському флеш-мобі до Дня єднання.
21 січ. 2022
День Соборності України
Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, читали вірші, складали пазли.
14 січ. 2022
У гарних українських традиціях: хлопчики старших груп привітали всіх зі Старим Новим роком.
Засіяли зерном на щастя, удачу і добробут весь наш садочок. Сію, сію,посіваю З Новим роком всіх вітаю!