Адміністрація закладу

Вихователь - методист

Пікіна Тетяна Адольфівна

Кадрове забезпечення

ДНЗ №33 «Журавлик» для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і загасаючими формами туберкульозу санаторного типу знаходиться у відомстві міського відділу освіти і науки м. Нікополя Дніпропетровської області і розташований за адресою: вул. Пилипа Орлика, 55а.

ДНЗ розрахований на 5 груп, із них:

• 1 група ясельного віку
  • 4 групи садового віку.

Дві групи працюють за 12-годинним режимом роботи, три – 10,5-годинний режим роботи.

Роботу в дошкільному закладі здійснює педагогічний колектив, укомплектований згідно штатному розкладу міськВОН:
  • Завідувач ДНЗ №33 «Журавлик» - Ніна Дмитрівна Оселедчик, має вищу освіту, вищу категорію, звання вихователь-методист.
  • Вихователь-методист –  Тетяна Адольфівна Пікіна, має вищу освіту, вищу категорію.
  • Музичний керівник - Наталя Вікторівна Татарина,
  • Інструктор з фізкультури – Олена Миколаївна Шаманська, має вищу спеціальну освіту.
  • Практичний психолог - Марина Анатоліївна Козеренко

Наряду із спеціалістами працюють 10 досвідчених педагогів, які мають дошкільну освіту і великий педагогічний досвід.

Медичну роботу в дошкільному закладі здійснює медичний персонал:
  • Лікар-педіатр – Стелла Михайлівна Пугач, вища медична освіта, вища категорія.
  • Старша медична сестра – Тетяна Борисівна Заплава, має середню медичну освіту, вища категорія.
  • Масажист – Олена Василівна Баранова, має середню медичну освіту, вища категорія.

ДНЗ №33 «Журавлик» здійснює свою діяльність відповідно до:
  • Закону України «Про освіту»
  • «Про дошкільну освіту»
  •  Базового компонента дошкільної освіти
  • Національної доктрини розвитку освіти
  •  Статуту закладу
  • Програма розвитку дитини «Українське довкілля».