Інтернет-сервіс EDUPAY

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що наш навчальний заклад підключено до освітньої платіжної платформи Edupey, яка дозволяє здійснювати благодійність електронними засобами через мережу інтернет.

Безготівковий спосіб зарахування коштів забезпечіть прозорість фінансових потоків, надасть можливість відслідковувати їх цільове використання навчальним закладом.

За цим посиланням ви маєте змогу сплачувати благодійні внески:  EDUPAY

З повагою адміністрація закладу.

ПРО СЕРВІС

EduPay – це сервіс для контролю і обслуговування освітніх платежів. Будьте інформовані. Сплачуйте - онлайн. Допомагайте – свідомо.

Сервіс надає офіційну інформацію про фінансування відділів освіти з порталу відкритих даних Е–дата. Дозволяє швидко та зручно сплатити онлайн за будь–які навчальні заклади. Надає свідомим батькам та відповідальним навчальним установам контроль спільнокоштів через сервіс «Свідома благодійність».

На EduPay - все вільно, бо сплатити можна, як Ви бажаєте. На EduPay все відкрито – бо Ви бачите ті освітні витрати, що Вам потрібні. На EduPay – все приватно, бо платнику надається інформація, що цікавить тільки його.

Наша місія – щоб кожна копійка освітніх бюджетних та особистих батьківських витрат стала вкладом в якісну освіту дітей.

Підключення до проекту будь–яких закладів та установ безкоштовне, не потребує технічних фахівців та, навіть, наявності свого сайту.

Наші користувачі – свідомі і небайдужі батьки, яким важливо майбутнє своєї дитини. Наші партнери – відповідальні заклади і відділи освіти, які створюють новий формат освіти.