У нашому садочку для перебування дітей пропонуються:

-        -  групові кімнати

-        -  спальні

-       -   музична зала

-       -   фізкультурна зала

-       -   кабінет лікаря-педіатра

-       -  медичний кабінет, ізолятор

-       -  лікувально-оздоровчий центр, в якому діють:

а) Зала ЛФК

б) Масажний кабінет

в) Фітобар

г) Фізіотерапевтичні послуги

д) Соляна кімната

Основними напрямками діяльності ДНЗ  є:

1. Збереження та зміцнення фізичного та психологічного здоров’я дітей, лікувально-профілактична робота, надання кваліфікованої допомоги в корекції недоліків розвитку дитини.

2. Створення соціально-психологічних умов для розвитку особистості та запровадження здоров’єзберігаючих освітніх технологій, освітнього процесу

3. Розвиток творчих здібностей та нахилів дітей, формування умінь та

запровадження здоров’єзберігаючих освітніх технологій, освітнього процесу

4. Розвиток творчих здібностей та нахилів дітей, формування умінь та навичок необхідних для навчання в школі.