Історія

Історія дошкільного навчального закладу розпочинається з 1969 року. Спочатку це був дошкільний заклад (ясла-сад) №33 – Журавлик НПТЗ на 120 місць. А з 2002 року переданий в комунальну форму власності Нікопольського відділу освіти. З 2003 року перепрофільований в комунальний дошкільний навчальний заклад №33 «Журавлик» комбінованого типу в дошкільний навчальний заклад №33 «Журавлик» для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і загасаючими формами туберкульозу санаторного типу комунальної форми власності. В закладі функціонує 5 груп: одна для дітей раннього віку, чотири для дітей дошкільного віку. В закладі виховується 109 дітей.