27 черв. 2018

Літнє оздоровлення

Подяка адміністрації батькам та вихователям групи "Маленькі розумники" за підготовку до літнього оздоровлення
27 черв. 2018

День Конституції

У дошкільному навчальному закладі №33 "Журавлик" 25 – 27 червня відбулися заходи, присвячені Дню Конституції
20 черв. 2018

День Нептуна

Весело та цікаво пройшов день Нептуна у нашому садочку.
19 черв. 2018

Ляльковий театр

Театр - це завжди цікаво. Сьогодні малята нашого садочка стали глядачами нової казки "Івасик-Телесик", яку запропонували нам актори Київського лялькового театру. Щасливі посмішки, очі, що горять на радісних обличчях дошкільнят, переконливо свідчать про любов дітлахів до таких заходів. В ході перегляду вистави діти знайомилися з почуттями і настроєм героїв. Різноманітні почуття та гарний настрій дітей сприяють їх загальному розвитку та естетичному вихованню.
15 черв. 2018

Літнє оздоровлення

Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дитини, зміцнюють здоров’я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використовуються як самостійні заходи загартування дошкільнят.
7 черв. 2018

Підсумкова педагогічна нарада у "Журавлику"

Під час її проведення було підведено підсумки роботи педагогічного колективу за 2017-2018 навчальний рік. Велику увагу приділено аналізу результатів рівня розвитку та сформованості основних показників життєдіяльності дітей (результати моніторингу).Також колективом педагогічної ради було обговорено та схвалено План освітньо-виховних заходів до літньої кампанії - 2018. В кінці педагогічної ради завідувач Оселедчик Н.Д. привітала колектив з успішним закінченням навчального року та вручила Грамоти педагогам, які мають найкращі результати за моніторингом діяльності дошкільного навчального закладу. .
5 черв. 2018

У "Журавлику" створюють оптимальні умови для зміцнення здоров'я своїх вихованців.

Оздоровча робота у літній період є важливою частиною системи лікувально-профілактичних заходів з дітьми до­шкільного віку.
1 черв. 2018

День захисту дітей у "Журавлику"

Свято пройшло в піднесеному настрої. До дітей на свято завітало літо, яке запросило їх до хороводу, принесло багато загадок та ігор. Також до них завітали герої з мультфільмів та казок, які провели з дітками багато цікавих змагань. Діти з великим задоволенням танцювали і грали. Закінчилося свято малюванням на асфальті під музику, а потім діточок пригощали солодощами!
31 трав. 2018

Випускний бал у "Журавлику".

У залі прикрашеному у стилі ретро, зібралися батьки, родичі та друзі маленьких випускників, аби разом з ними відсвяткувати останній день навчання у садочку. Діти танцювали запальні таночки «Бугі-вугі» та «Рок-н-рол», розказували вірші та співали пісень. Завершилося свято на подвір’ї садочка, де матусі випускників приготували сюрприз "запальний таночок", діти випустили у вись повітряні кульки загадуючи бажання та попрощалися з дошкільним закладом.
23 трав. 2018

У "Журавлику" комісією закладу було проведено перевірку готовності дошкільного закладу до літнього оздоровчого періоду.

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей.