16 лист. 2018

Заняття у групі "Казковий віночок"

"Виготовлення фігурок із солоного тіста". Дітям дуже корисне це заняття, адже воно розвиває фантазію, знімає надлишкову емоційну напругу, вчить посидючості та відповідальності.
13 лист. 2018

Всесвітній день Доброти у "Журавлику".

Приєднуйтесь і ви до цього доброго, чудового свята. Адже це так просто – посміхніться прохожому, обійміть батьків або друга, зробіть комплімент колезі або начальнику, подаруйте квіти сусідці чи незнайомці, зателефонуйте друзям і скажіть їм, які вони чудові, переведіть бабусю через дорогу, але тільки ту, якої точно треба на іншу сторону проїзної частини, змайструєте і повісьте на вулиці годівницю для птахів, нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя…
8 лист. 2018

Заняття з практичним-психологом "Дружба - це допомога"

Якщо друг у тебе є, Життя радісним стає. Разом можна все зробити, Тож без друга не прожити.
2 лист. 2018

Заняття для студентів педагогічного коледжу.

Так, Живицька Юлія Іванівна провела для дітей середньої групи заняття з народознавства (ознайомлення дітей з побутом і традиційними українськими ляльками-мотанками) "Ляльки моєї бабусі", Долгушина Ірина Володимирівна провела заняття з розвитку мовлення "Опис іграшки" друга молодша група та Давидко Наталя Анатоліївна провела інтегроване заняття (ознайомлення із соціумом, розвиток мовлення) в старшій групі на тему: "Різноманітний світ професій".
26 жовт. 2018

Екологічна акція "Жовте листя"

Протягом тижня вихователі звертали увагу дітей на красу осіннього листя та шкідливість його спалювання.
23 жовт. 2018

Оздоровча робота у "Журавлику".

Особлива увага приділяється оздоровленню дітей, попередженню гострих респіраторних захворювань через застосування профілактичних та корекційних методів.
19 жовт. 2018

Заняття у групі "Веселка"

"Ранок ляльки Оленки" Лялечку свою Оленку Рано вранці розбуджу, Личко їй я вмию з милом, І волосся причешу. А це плаття мама зшила, Як воно тобі йде! Ти посидь на стільці мила, Я сніданок принесу.
18 жовт. 2018

Тематичне заняття “Осіння казка” у групі "Маленькі розумники"

Осінь, барвами багата, запросила нас на свято, розстелила килим з листя, скрізь розвісила намисто.
12 жовт. 2018

Осінній ярмарок у "Журавлику".

На доброму ярмарку багато люду зібралося, всі побували, одні продавали, інші купували, раділи та сміялись. Дякуємо всім батькам, які виставили на продаж різні товари. Сподіваємося, що всім сподобалося у нашій великій родині зустрічати осінь та святкувати народні традиції.
12 жовт. 2018

День українського козацтва та День захисника України у "Журавлику"

В нас в садочку всі хлоп'ята Наче справжні козачата Спритні вони всі і дужі До країни небайдужі Наша гордість і надія Україна в вас зміцніє.