9 лют. 2018

Тиждень гри та іграшки у Журавлику.

Вихователі разом з дітьми навчалися, гралися, всебічно розвивалися.
24 січ. 2018

Заняття з практичним психологом.

Практичний психолог Причина Марина Анатоліївна провела заняття з елементами тренінгу для педагогічного колективу на тему "Конфлікти та шляхи їх вирішення"
24 січ. 2018

Заняття для студентів педагогічного коледжу.

Живицька Юлія Іванівна провела для дітей другої молодшої групи інтегроване заняття (ознайомлення дітей з природою, розвиток мовлення) "Равлик Гаврик - довгі ріжки", Глазова Ольга Анатоліївна провела заняття з мовленевого розвитку "Подорож до зимового лісу" середня група та Броднєва Наталля Анатоліїївна провела заняття з пошуково-дослідницької діяльності в старшій групі на тему:"Повітря і його властивості".
16 січ. 2018

Перший сніг у "Журавлику"

Не страшний для нас мороз – Щічки червоненькі! Адже в наших малюків Шубки є тепленькі!
12 січ. 2018

Старий Новий рік у нашому садочку!

Малята знайомляться з народними традиціями ,колядками, засіванками. Цікавий обряд перетворився на справжню виставу, де головними дійовими особами були Василь та Маланка,Коза. Малі щедрувальники святкували як годиться — із зіркою. Діти вітали всіх з Новим роком, грали, танцювали, співали.