16 бер. 2018

Тематичний тиждень "Правова абетка дитини"

Впродовж всього тижня вихователями проводились заняття, ігри, бесіди на правову тематику, також розігрувалися та аналізувалися ситуації, які характеризують порушення прав дітей і закріплюють їх обов’язки.
14 бер. 2018

Тренінг для педагогів "Профілактика емоційного вигорання педагогів".

В рамках тренінгу педагоги ознайомилися з поняттям "синдром емоційного вигорання", його основними причинами і симптомами та визначили основні умови збереження емоційного здоров'я.
7 бер. 2018

Екологічна акція "Збережемо первоцвіти"

Екологічний захід має на меті привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, розширює знання дiтей про ролинний світ рідного краю, спонукає до творчої та пошукової діяльності, формує інтерес до навколишнього середовища. Дiти створили паперовi квiти - первоцвiти.
7 бер. 2018

Музична вистава до свята весни "За пролісками для мами"

Матінко моя єдина! Ти для мене цілий світ! І хоч я мала дитина, Хоч мені лиш кілька літ, Та тебе, матусю мила, Я кохає над життя І бажаю: будь щаслива, Наче квітка весняна!
6 бер. 2018

8 березня у "Журавлику"

Сьогодні своїх любих матусь та бабусь привітали дітки з груп "Джерельце", "Малятко-здоров'ятко" та "Казковий віночок".На святі звучали лагідні пісні про маму й бабусю, слова вдячності і любові.
5 бер. 2018

Весняний ранок у Журавлику група "Веселка"

Сьогодні своїх найрідніших і наймиліших матусь і бабусь зі святом вітали наймолодші вихованці садочку. Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина.
23 лют. 2018

Тематична перевірка з патріотичного виховання у "Журавлику".

Організована музична, художня, рухлива діяльність дітей дала змогу і закріпити знання про українські традиції, і розвитку пізнавальних здібностей малят, і що дуже важливо - сприяла формуванню теплих дружніх стосунків.
15 лют. 2018

Свято Стрітення у Журавлику.

Ось і Стрітення прийшло, Землю снігом замело. Та душа уже співає Весну-Красну зустрічає!
14 лют. 2018

Заняття з практичним-психологом.

До дня святого Валентина практичний - психолог Причина М.А. провела для старших дошкільнят заняття на тему: "Дружба".
14 лют. 2018

День святого Валентина у Журавлику.

Якщо друг у тебе є, Життя радісним стає. Разом можна все зробити, Тож без друга не прожити.