20 квіт. 2018

Міжнародний день Землі.

Планета Земля постійно потребує нашого піклування та дбайливого ставлення. Тож, цілий тиждень у нашому садочку проходили заходи до Міжнародного дня Землі, мета заходів привчайти дітей піклуватися про планету, підводити їх до розуміння того, що Земля — наш дім, ми — частина природи, знищуючи природу на Землі, ми знищуємо себе.
12 квіт. 2018

День Космонавтики у "Журавлику"

Дошкільнята з інтересом слухали вихователів про День Космонавтики, про історію його виникнення, знайомили дітей з моделлю Всесвіту, через зображувальну діяльність діти не тільки відтворювали почуте, але й мали змогу висловити свої творчі думки.
11 квіт. 2018

Спортивно-музична розвага зі студентами.

У "Журавлику" студенти Нікопольського педагогічного коледжу підготували і провели для малят спортивно-музичну розвагу "Як Смішарик і Жартунька смішинок визволяли". Проведення цього заходу принесло велике естетичне задоволення дітям і студентам-практикантам.
10 квіт. 2018

Свято Великодня пройшло у "Журавлику"

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика й дружня родина. Діти із задоволенням водили весняні хороводи, співали пісні про весну та писанки, грали в ігри.
7 квіт. 2018

Фестиваль "Писанкове дерево"

Наш садочок "Журавлик" напередодні Воскресіння Христового прийняв участь у щорічному фестивалі "Писанкове дерево". Вихователі разом з дітьми та батьками створили чудові вироби: різнокольорові писанки та писанкове дерево.
5 квіт. 2018

Вихованці "Журавлика" готуються до Великодня.

Протягом цілого тижня вихователі знайомили дошкільнят з чудовим святом Великодня: розглядали ілюстрації, створювали писанки тощо. Завдяки сумлінній праці вихователів діти довідались про традиції святкування Великодня, навчилися ліпити, малювати, оздоблювати крашанки кольоровим папером.
28 бер. 2018

В ДНЗ "Журавлик" пройшла атестація педагогічних працівників.

Атестація пройшла без скар і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в професійну діяльність педагогів.
22 бер. 2018

Всесвітній день води у "Журавлику".

А вода — це справжнє диво! Як прожити без води? З нею ми завжди щасливі, З нею в нас нема біди. Є вода — ростуть рослини: Ліс, сади, рясні поля. Це чудово для людини І радіє вся Земля!
21 бер. 2018

До Міжнародного дня театру.

У будь-якому віці в казках можна відкрити щось таємне і хвилююче. Слухаючи їх у дитинстві, людина несвідомо накопичує цілий «банк життєвих ситуацій», тому дуже важливо, щоб усвідомлення «казкових уроків» починалося з раннього віку.
20 бер. 2018

День щастя у "Журавлику"

Щастя ходить ось тут поруч Потрібно лиш до нього руку простягнуть Відкрити серце для любові І рушити за ним в незнану путь.