12 жовт. 2018

Тиждень безпеки дитини у "Журавлику"

За цей тиждень були проведені різні бесіди по БЖД, малювання малюнків ,дидактичні, рухливі та сюжетно-рольові ігри, обігравання різних ситуацій, заняття на тему БЖД. У папках пересувках викладений матеріал для батьків на цю тематику.
10 жовт. 2018

Всесвітній день психічного здоро'я у "Журавлику"

Практичний психолог Козеренко М.А. провела тренінг для педагогів "Розвиток творчих здібностей вихователів". Метою цього заходу було визначення рис творчої особистості та умов, що заважають виявленню творчості; розвиток креативних і комунікативних здібностей учасників заняття; сприяння розвитку творчої уяви, допитливості, сміливості та гнучкості мислення.
10 жовт. 2018

Створення ігрового середовища у "Журавлику"

Організація ігрового та розвивального простору в закладі є основною для захоплюючого, змістовного життя та різнобічного розвитку кожного вихованця.
5 жовт. 2018

Колектив "Журавлика" приймає привітання з Днем праціника освіти.

До нашого садочка завітав представник депутата Верховної Ради Шипка А. Ф., депутат міської ради Заграй О. І.. Він звернувся до нашого колективу зі словами щирого захоплення і вдячності за нелегку освітянську працю та передав з нагоди свята подарунок.
28 вер. 2018

100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського.

В нашому садочку відбулися тематичні заняття, літературні читання та ігри-драмаимзації за мотивами казок видатного педагога.
27 вер. 2018

День дошкілля у "Журавлику"

27 вересня - Всесвітній день працівників дошкільної освіти. Наші вихованці щиро привітали усіх працівників садочка святково-казковою музичною виставою "Дошкільнятко-Колобок", веселими піснями та гарним настроєм.
23 вер. 2018

"Гарбуз фест" до дня народження рідного міста.

Батьки та педагогічний колектив нашого дошкільного закладу не залишилися осторонь святкування Дня народження рідного міста. Ми взяли активну участь у гарбузовому фесті з композицією "Гарбузова родина дружня, єдина"!
21 вер. 2018

Міжнародний день миру у "Журавлику"

Щоденною працею педагоги закладу, створюють для дітей всі умови для щасливого та безпечного дитинства. В цей день ми просимо у Бога миру та любові для нашої неньки-Батьківщини та всього світу! МИРУ ВСІМ НАМ!!!
20 вер. 2018

Виставка робіт "Ходить гарбуз по городу"

Сьогодні в нашому садочку відбулася виставка дитячих робіт спільно з батьками «Ходить гарбуз по городу». Поробки дітей та їхніх батьків довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.
19 вер. 2018

Ляльковий театр у "Журавлику"

До наших малят завітав театр ляльок БІ -БА -БО з повчальною виставою "Пригоди в країні дорожних знаків"