11 січ. 2019

Спортивно - музична розвага "Як фіксики Новорічні свята зустрічали".

Танці, ігри дали змогу дітям позмагатися, потанцювати, посміятися. Дітки разом з героями весело провели час.
9 січ. 2019

Заняття з ліплення із солоного тіста за мотивом Української народної казки "Ялинка і зайчикова кожушинка" у групі "Казковий віночок".

- Зайчик, зайчик. Де гуляв? Чом ти шубку поміняв? - Бо зима уже на носі, Білий сніг вже на порозі. В білій шубці поскачу - від лисички утечу.
8 січ. 2019

Дітки "Журавлика" дуже радіють першому снігу.

Сніг вкрив собою дерева, доріжки, кущі, ігрові майданчики. Діти під час прогулянки прибирали сніг за допомогою лопаток. Гралися в сніжки. Веселилися, раділи та не забули й про пташок і пригостили їх зернятками. Вихователі провели бесіду з дітьми, щодо правил поведінки під час гри зі снігом.
3 січ. 2019

Заняття з аплікації «Ялиночка» (використання кольорової солі) у групі "Малятко-здорв'ятко".

Ой, ялинко зелененька, Ти була колись маленька, А тепер ти ось яка- І висока , і струнка.
28 груд. 2018

Новорічний ранок у групі "Маленькі розумники".

Діти зустріли Діда Мороза та Снігурочку а також багато гостей, з якими вони співали пісень, грали в ігри , водили хороводи біля ялинки та отримували пододарунки. Діти та їх батьки отримали багато приємних вражень. Ми бажаємо Всім чудового настрою на Новорічні свята!
27 груд. 2018

Продовжуються Новорічні ранки у "Журавлику"

Сьогодні цікаву новорічну подорож по казкам подарували своїм батькам малюки груп "Джерельце" та "Малятко-здоров'ятко"!!! Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками, а Дідусь Мороз та Снігуронька роздали малюкам солодкі подарунки
26 груд. 2018

Розпочались Новорічні ранки у "Журавлику"

Сьогодні дітки з груп "Веселка" та "Казковий віночок" разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водили хороводи, співали пісеньки, грали в ігри. Лунав веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком. Радісний святковий настрій не покидав присутніх упродовж усього свята. Адже дітки так готувалися до свят. Вивчали віршики для Дідуся Мороза, готували чарівні маскарадні костюми.
6 груд. 2018

День Збройних Сил України у "Журавлику"

Збройні сили України — Слава, гордість, міць країни! Захищають мир, свободу Служать рідному народу!
23 лист. 2018

Тиждень Українознавства у нашому садочку.

На заняттях педагоги удосконалили знання дошкільнят про державні та народні символи України, традиції та звичаї українського народу.
20 лист. 2018

Всесвітній день дитини у "Журавлику"

Дитина - дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан, - океан почуттів, емоцій та вражень...