17 вер. 2018

Заняття у групі "Маленькі розумники"

Заняття з математики із використанням кольорової солі та світло-соляного столу, на якому дітки закріплювали кольори та геометричну фігуру "Квадрат".
7 вер. 2018

День фізкультури і спорту у "Журавлику"

До заходу було залучено всіх дітей. Ранок почався веселим комплексом ранкової зарядки, що збадьорило малят. Після сніданку проводились різноманітні естафети, ігри та конкурси, які були до вподоби всім учасникам. Потім проводились заняття, на яких діти охоче ділились своїми враженнями та знаннями про здоров`я, режим дня, правильне харчування і роль спорту в житті людей.
3 вер. 2018

День знань у "Журавлику"

З нагоди Дня Знань до наших малят завітали казкові друзі-герої Гена з Чебурашкою. І хоча їхня подружка Шапокляк намагалася своїми чарами зіпсувати свято, воно всупереч усьому пройшло весело, гамірно й жартівливо. Навчальний рік ми розпочали у чудовому настрої, чого бажаємо усім-усім-усім!!!
30 серп. 2018

Конкурс малюнків "Герб нашої родини" у "Журавлику"

Неординарно, креативно та надзвичайно ґрунтовно і творчо підійшли вони до участі в цьому конкурсі, адже Герб – це символ родини, Батьківщини, в якому відображаються головні їх цінності і надбання. Нашу виставку прикрасили не лише герби родин, а й цілі родовідні дерева. Хочеться відзначити, що наші родини виховують своїх дітей у глибокому розумінні того, що якщо поважатимеш і знатимеш своє коріння роду, тоді тому роду не буде переводу!
28 серп. 2018

Щорічна серпнева конференція працівників освіти «Ми інвестуємо в майбутнє».

На ній було підведено підсумки 2017/2018 н. р. та відзначено кращих працівників і педагогічні колективи. Серед нагороджених був і колектив нашого дошкільного закладу. Щиро вдячні всім за взаєморозуміння, підтримку і співпрацю! Успіхів і натхнення у новому навчальному році!
23 серп. 2018

Заходи до Дня Незалежності України у "Журавлику"

Пройшло святкове дійство "Ми діти твої, Україно!" на якому діти співали українські пісні, розповідали вірші, гралися у народні українські ігри. Конкурс малюнків на асфальті "Ми всі - єдине коло рівних: і дуже схожих, і дуже різних" в яскравих малюнках діти передали свою любов до країни, до краси рідного краю, а також проведеа виставка малюнків "Україно, ми твоя надія" .
22 серп. 2018

Перевірка готовності закладу до нового 2018/2019 навчального року

Вихователі творчо та креативно підійшли до цього питання, тому за результатами перевірки зроблено висновок, що заклад готовий здійснювати навчально-виховний процес.
22 серп. 2018

У «Журавлику» відбулася настановча педагогічна рада, на якій були розглянуті основні завдання розвитку ДНЗ у 2018/2019 навчальному році та шляхи щодо їх реалізації.

Діяльність дошкільного навчального закладу на сучасному етапі неможлива без пошуку оптимальних форм організації освітнього процесу, здійснення інноваційної діяльності. Чим цікавіша така діяльність, тим емоційніший її вплив і тим більший ефект вона дає. Для реалізації окреслених завдань педагоги нашого дитячого садка натхненно працювали, готуючи розвивальне середовище груп таким чином, щоб мати змогу широко використовувати інноваційні технології, цікаві нетрадиційні методики у роботі з малятами. Педагоги з великим задоволенням ділилися своїми напрацюваннями, які презентували на педраді.
21 серп. 2018

Оновлена та покращена матеріально-технічна база за участі батьків до нового навчального року.

Швидко плине час, ось і закінчується літнє оздоровлення в дошкільних закладах. Скоро ступить на поріг золота осінь, а з нею прийде початок нового навчального року. Колектив працівників готувався усе літо, щоб зробити садочок затишним і гарним. Не залишилися осторонь і батьки нашого закладу. Вони завжди з розумінням ставляться до проблем «Журавлика», бо переймаються вихованням та навчанням наших малюків. Тож дякуємо батькам за небайдуже ставлення до дитячих потреб, за те, що не залишаються осторонь вирішення проблемних питань у дошкільному закладі. Бажаємо Вам міцного здоров'я, розуміння від дітей, затишку та комфорту в родинах!
2 лип. 2018

Цирк у садочку

2 липня у садочку відбулося представлення Київського цирку "Романтика"