17 трав. 2018

День вишиванки у "Журавлику"

Вже у дитячому садочку діти знають і люблять свою Україну, її символи та традиції. Вся велика садкова родина ДНЗ «Журавлик» сьогодні святкує «День вишиванки».
16 трав. 2018

Весняний серпантин 2018

Сьогодні вихованці нашого садочка з групи "Маленькі розумники" взяли участь у щорічному міському фестивалі дитячої творчості "Весняний серпантин". Всі отримали подарунки та призи за свої старання, та були нагороджені почесним дипломом учасників конкурсу.
11 трав. 2018

Заходи до Дня матері у "Журавлику"

Мама – найкраща людина у світі. Знають це всі – і дорослі, і діти. Морок не ляже на рідній поріг Мама не пустить, вона – оберіг.
5 трав. 2018

Підготовка майданчиків до літнього оздоровлення спільно з батьками.

Ми щиро дякуємо всім батькам, які відгукнулися, за допомогу у в створенні належних умов навчання та виховання дошкільнят, що дає змогу повноцінному розвитку дітей.
3 трав. 2018

Відкрите конторльне заняття в старшій групі "Маленькі розумники".

Діти разом з іграшковим персонажем улюбленої казочки "Червоний капелюшок" активізували розумову діяльність цікавими іграми-завданнями, логічними іграми, ребусами. Діти показали батькам свої уміння логічно і творчо мислити, аналізувати, долати труднощі.
27 квіт. 2018

Навчальна евакуація у "Журавлику"

В рамках Тижня цивільного захисту було проведено "навчальну евакуацію під час пожежі" всіх дітей та працівників ДНЗ з приміщення з метою навчання учасників навчально-виховного процесу правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.. Евакуація пройшла чітко й організовано!
27 квіт. 2018

З 23 по 27 квітня у "Журавлику" проходив тиждень психології.

Практичний психолог Причина Марина Анатоліївна провела різноманітні заходи, зокрема: психологічні ігри-заняття в усіх садових групах, тренінг для батьків та психологічне свято для педагогів. Це не просто низка заходів, що покликані покращити психологічні знання батьків та педагогів. Це цікава форма взаємодії, яка допоможе сформувати загальний оптимістичний настрій, зблизити батьків та дітей, створити атмосферу доброзичливості, розуміння, творчості.
27 квіт. 2018

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня в нашому садочку пройшли заходи під девізом "Захищене і здорове покоління".

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармоній­ного розвитку суспільства, а збере­ження здоров’я та життя працівни­ків залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності.
26 квіт. 2018

У нашому садочку пройшов тижень цивільного захисту.

На протязі всього тижня вихователі та медичні працівники проводили роз’яснювальні заходи серед дітей, батьків та працівників закладу, щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, профілактики дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті чи в соціальному середовищі. Діти із задоволенням відгадували загадки, слухали уривки художніх творів, віршів, відповідали на запитання педагогів. Малюки також вивчали порядок виклику екстрених служб за номерами 101, 102,103 та 104.
21 квіт. 2018

Суботник з благоустрою території у "Журавлику"

Колектив щодня докладає сил, щоб в нашому "Журавлику" було затишно та зручно нашим вихованцям та працівникам закладу, щоб наш садочок був ше більш охайним, красивим, та зеленим.