6 бер. 2019

Продовжуються Весняні ранки у "Журавлику".

Цікаво, тепло, весело сьогодні пройшло свято весни у групах "Джерельце" та "Малятко - здоров'ятко". Дітки порадували всіх своїми виступами.
5 бер. 2019

Разом із приходом весни в ДНЗ №33 «Журавлик» завітали весняні святкові ранки.

Сьогодні своїх найрідніших і наймиліших матусь і бабусь зі святом Весни вітали вихованці з груп "Веселка" та "Маленькі розумники". Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…
28 лют. 2019

Методичне об'єднання для вихователів у "Журавлику".

Мета: Вивчення і впровадження у діяльність дошкільного навчального закладу комплексу соляної терапії з метою збагачення знань дітей про особисте здоров'я.
15 лют. 2019

Екологічна акція "Берегиня"

Під час акції було проведено низку заходів, а саме: спостереження та збір насіннячка про запас, заняття, бесіди, читання екологічних казок.
15 лют. 2019

Свято Стрітення у "Журавлику"

Студенти Нікопольського педагогічного коледжу підготували і провели для малят свято Стрітення, під час якого Зима з Весною зустрілися та силою своєю помірялися.
14 лют. 2019

День Св. Валентина у "Журавлику".

Вже стало гарною традицією, щороку з великим задоволенням малюки дарують своїм друзям та рідним власноруч виготовлені листівки у вигляді сердець. Такі заходи виховують у дітей любов до рідних, близьких; повагу до оточуючих людей, а також бажання дарувати радість.
31 січ. 2019

У "Журавлику" пройшли показові заняття для студентів педагогічного коледжу.

Петрова Олена Вікторівна провела для дітей молодшої групи заняття з народознавства "Завітали в гості Оксанка та Іванко", Живицька Юлія Іванівна провела для дітей середньої групи заняття з народознавства (ознайомлення дітей з побутом і традиційними українськими ляльками-мотанками) "Ляльки моєї бабусі" та Паливода Світлана Володимирівна провела інтегроване заняття (ознайомлення із соціумом, розвиток мовлення) в старшій групі на тему: "Різноманітний світ професій".
25 січ. 2019

З 21 по 25 січня 2019 року у "Журавлику" проводилася екологічна акція «Годівничка для синички».

На заняттях вихователі проводили бесіди, під час яких діти дізналися багато чого цікавого про зимуючих птахів, визначали птахів за описом, відгадували про них загадки. Діти навчилися годувати пташок та розвішали годівнички, щоб вберегти наших пернатих друзів від голоду взимку.
24 січ. 2019

У "Журавлику" у всіх вікових групах пройшли показові заняття з використанням соляної терапії для студентів педагогічного коледжу.

Ми маємо надію, що перегляд занять для студентів педколеджу допоможе їм у навчанні та у подальшій роботі.
11 січ. 2019

Старий Новий рік у ДНЗ 33 "Журавлик"!

Малята знайомляться з народними традиціями ,колядками, засіванками. Цікавий обряд перетворився на справжню виставу і малі щедрувальники святкували як годиться. Діти вітали всіх з Новим роком, грали, танцювали, співали.