14 жовт. 2021

У нашому садочку пройшли заходи присвячені Дню Українського козацтва, Дню захисника і захисниці України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.
1 жовт. 2021

Щедра осіння ярмарка - веселе свято для малюків.

Святкова чарівниця Осінь завітала сьгодні до нашого садочка, де пройшла щедра та багата осіння ярмарка. Чого тільки там не було. Це і цікаві поробки виготовлені нашими вихованцями разом із батьками, і запашні плоди із садів та городів – гарбузи, яблука та груші.
25 вер. 2021

З нагоди свята Дня Дошкілля у нашому садочку відбулось чудове свято.

Діти порадували чудовими виступами, словами подяки на адресу своїх вихователів та гарним настроєм. На завершення завідувач Оселедчик Н. Д. урочисто привітала працівників з Днем Дошкілля.
11 вер. 2021

З 6 по 10 вересня проведено Олімпійський тиждень присвячений дню фізичної культури та спорту України.

Упродовж тижня діти демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь. Завершився Олімпійський тиждень спортивним святом «Малі олімпійські ігри».
27 серп. 2021

Комісією на чолі із завідувачем Оселедчик Н.Д. була здійснена перевірка готовності закладу до нового 2021/2022 навчального року.

Вихователі творчо та креативно підійшли до цього питання, тому за результатами перевірки зроблено висновок, що заклад готовий здійснювати навчально-виховний процес.
20 серп. 2021

Святково і урочисто пройшло свято до Дня Незалежності України

Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 30 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави.
1 черв. 2021

Сьогодні у нашому садочку пройшло добре і радісне свято - День захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей.
27 трав. 2021

"Прощавай дитячий садок!"

Дитячий садок – це країна Дитинства, країна казок. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише один раз. І ось наші малята – випускники: красиві, нарядні, веселі. Вони на порозі нового періоду їхнього життя – на порозі вступу до першого класу.
20 трав. 2021

Вся велика садкова родина сьогодні святкує «День вишиванки».

Уже стало традицією у день вишиванки проводити різноманітні заходи. На протязі дня діти вшановують український оберіг, поглиблюють свої знання про історію вишиванки.
12 квіт. 2021

День космонавтики!!!

Вихованці знайомились з історією свята, малювали, ліпили, конструювали. Якщо колись космос був чимсь недосяжним, то через якісь десятки років туди зможе відправитися будь-який бажаючий.