11 квіт. 2019

Важливим аспектом освіти є формування у дитини уміння «навчатися самому».

Сучасній дитині потрібно не стільки багато знати, скільки послідовно і доказово мислити, проявляти розумову активність. Коли дитина сама діє з об’єктами, вона краще пізнає навколишній світ, тому пріоритет в роботі з дітьми в нашому садочку ми віддаємо практичним методам навчання.
5 квіт. 2019

Наш садочок заздалегідь готується до літнього оздоровлення.

На прогулянкових майданчиках завдяки батькам та працівникам закладу завезли пісок та встановили нові кольорові пісочниці.
3 квіт. 2019

У "Журавлику" відбулось засідання атестаційної комісії.

Вітаємо педагогічних працівників, які успішно пройшли атестацію у 2018-2019 навчальному році, підвищили свій професійний рівень та кваліфікаційну категорію.
3 квіт. 2019

Наш дошкільний заклад приймав участь у проведенні "Всеукраїнського заняття доброти "Щаслива лапа".

В кожній віковій групі відбулися тематичні заняття щодо гуманного та відповідального ставлення до тварин.
2 квіт. 2019

2 квітня - відзначається Міжнародний день дитячої книги.

У нашому садочку пройшов «День дитячої книги» під гаслом «Чарівний світ казок". Потягом дня вихователі читали дітям твори В.Сухомлинського, казки Ганса Крістіана Андерсена, українські народні казки. В «книжковій лікарні» діти самостійно ремонтували книги.
29 бер. 2019

Тиждень правової абетки дитини у "Журавлику".

Впродовж всього тижня вихователями проводились заняття, ігри, бесіди на правову тематику, також розігрувалися та аналізувалися ситуації, які характеризують порушення прав дітей і закріплюють їх обов’язки.
22 бер. 2019

22 березня – Всесвітній день води (День охорони водних ресурсів).

У "Журавлику" в рамках тематичного дня «День води» в цікавій ігровій формі пройшли різноманітні заходи. Вихователі розповідали малюкам про місцезнаходження води в природі, потребу у воді для всіх живих істот та для об’єктів неживої природи.
15 бер. 2019

Екологічна акція "Збережемо первоцвіти" у садочку.

Акція покликана залучати дітей до вивчення проблеми збереження первоцвітів, ознайомлення із загрозами зникнення квітів. Рідкісні квіти можуть зникнути зовсім, якщо ми не оберігатимемо їх.
7 бер. 2019

Вшановуємо пам'ять Т.Г. Шевченка у "Журавлику".

Україна, Рідний край, Поле, річка, синій гай. Любо стежкою іти – Тут живемо я і ти!
7 бер. 2019

Свято для найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь у групі "Казковий віночок"

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами, іграми час сплинув непомітно, тож на прощання – подарунки від дітей зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свята.