13 вер. 2019

"Олімпійський тиждень" у нашому садочку.

Протягом тижня було проведено заходи які спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя. Тиждень був насичений спортивними розвагами, змаганнями, рухливими іграми. Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі.
11 вер. 2019

Настановча педагогічна рада у "Журавлику"

Для реалізації окреслених завдань педагоги нашого дитячого садка натхненно працювали, готуючи розвивальне середовище груп таким чином, щоб мати змогу широко використовувати інноваційні технології, цікаві нетрадиційні методики у роботі з малятами.
11 вер. 2019

Перевірка готовності закладу до нового 2019/2020 навчального року.

Вихователі творчо та креативно підійшли до цього питання, тому за результатами перевірки зроблено висновок, що заклад готовий здійснювати навчально-виховний процес.
2 вер. 2019

День знань у "Журавлику"

Є добра традиція вітати дошкільнят з цим світлим святом. Усміхнені, щасливі діти дарували атмосферу свята, а дорослі в свою чергу вітали дошкільнят. Навчальний рік ми розпочали у чудовому настрої, чого бажаємо усім-усім-усім!!!
23 серп. 2019

Весело і завзято пройшло урочисте свято з нагоди Дня Незалежності України!

На святі дошкільнята прославляли нашу державу у віршах, оспівували у піснях, змальовували чарівну красу у таночках. Кожен відчув себе справжнім артистом, українцем, хоч і маленьким, та патріотом своєї держави.
10 трав. 2019

День матері у "Журавлику"

У нашому садочку пройшли заняття до Дня Матері та організовано виставку малюнків "Уклін
27 квіт. 2019

Наш садочок прийняв участь у міському фестивалі "ВЕЛИКОДНІЙ ЕТНО FEST".

Вихователі разом з дітьми та батьками створили чудовий "ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК".
26 квіт. 2019

Тиждень щасливої дитини, який об'єднав у собі Тиждень здоров'я "Здоровим будь" та Тижень психології "Шаслива дитини - щаслива країна".

Метою тижня щасливої дитини було: розвивати емоційну сферу дитини; формувати звичку піклуватися про своє здоров'я; формувати уміння чути себе, своє "Я"; прагнення бути здоровим та веселим; розвивати вміння узгоджувати свої дії з діями інших дітей.
26 квіт. 2019

Тижень цивільного захисту у "Журавлику"

На протязі всього тижня вихователі проводили заходи серед дітей та батьків, щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, профілактики дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини.
19 квіт. 2019

Всеукраїнська акція "Посади дерево миру"

Хай ростуть, міцніють сили У дерев і в Україні. Мов та Мавка лісова, Українонька моя.