7 квіт. 2021

Всесвітній день здоров’я!

У нашому садочку створюють оптимальні умови для зміцнення та збереження здоров'я своїх вихованців.
1 квіт. 2021

День сміху.

Гумор – це веселий сміх, Радість, світло для усіх! Лише раз один на рік Свято це буває, Свято сміху – 1 квітня! Хто ж його не знає?
30 бер. 2021

Екологічна акція «Краса первоцвітів».

Метою цієї акції було навчити дітей оберігати надзвичайну красу первоцвітів; розвивати почуття дбайливого господаря своєї землі; формувати у підростаючого покоління природоохоронні навички, прищепити елементарні поняття екологічної культури.
26 бер. 2021

З 22 по 26 березня пройшов Тиждень здорового способу життя «Здоров’я дитини – багатство країни».

Протягом тижня проводилися заняття, бесіди, спостереження, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, моделювання ситуацій та розваги.
23 бер. 2021

Проведено атестацію педагогічних працівників

Атестація пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в професійну діяльність педагогів.
6 лист. 2020

Цього року навіть карантинні обмеження не стали перепоною для нашого навчального закладу аби допомогти тим, хто цього так потребує.
17 черв. 2020

Педрада-звіт про роботу в період карантину у "Журавлику".

Вихователі нашого садочка не гаяли часу під час карантину. Було опрацьовано безліч педагогічних статей, видань, публікацій. Підібрано згідно з віковою групою та виготовлено багато цікавих дидактичних та розвивальних ігор для подальшої роботи з нашими вихованцями.
12 черв. 2020

Як проводять час дошкільнята під час адаптианого карантину у "Журавлику".

ГРА допомогає адаптуватися до нових умов. Гра – це діяльність, яка сприяє засвоєнню дитиною суспільного досвіду, орієнтації у людських стосунках і мотивах діяльності, виконує функцію соціалізації особистості, де адаптація є першим етапом.
21 трав. 2020

День вишиванки,день родоводу!!

Вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, це оберіг.
19 трав. 2020

Спорт на карантині