19 груд. 2019

Свято Св. Миколая у садочку.

До свята дітки готувалися ретельно, дошкільнята показали цікаве дійство з піснями та віршами для Св. Миколая. Свято пройшло весело та цікаво, а наприкінці свята до дітей завітав сам Святий Миколай. Всі діти отримали подарунки, які з’являлися з чарівної торбинки Миколая, з побажанням всього найкращого.
22 лист. 2019

Тиждень безпеки "Абетка дорожнього руху"

Руху правила єдині, Знати їх усі повинні. Шануватимуть їх люди — Скрізь тоді порядок буде!
20 лист. 2019

Всесвітній день дитини!!!

З нагоди цього свята у нашому садочку пройшов ряд заходів з метою підвищення обізнаності дітей про їхні права, у тому числі на особливий захист, підтримку та турботу з боку держави.
15 лист. 2019

Свято осені у "Журавлику"

Осінь- чарівна пора. Під ногами шурхотить різнобарвне листя, по-осінньому світить сонечко і вже зовсім не гріє. В таку чудову пору року у групах "Веселка" та "Казковий віночок" пройшло Свято осені. Свята пройшли в гарному настрої, в доброзичливій атмосфері.
8 лист. 2019

Виставка «Дари осені».

Діти разом з батьками приготували велику кількість різноманітних прекрасних виробів з природничих матеріалів. "Полем осінь походила, все навкруг - позолотила..."
25 жовт. 2019

Тиждень безпеки життєдіяльності.

Профілактична робота з дітьми щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини, формування у дітей свідомого розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховання у дітей свідомої, осмисленої позиції щодо безпеки життєдіяльності.
21 жовт. 2019

Заняття для студентів педагогічного коледжу

Ми маємо надію, що перегляд занять для студентів педколеджу допоможе їм у навчанні та у подальшій роботі.
11 жовт. 2019

День Українського козацтва та День захисника України у "Журавлику".

Вихованці взяли участь у козацькому квесті, здолали безліч перешкод мандруючи за клейнодами. Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба.
27 вер. 2019

Тиждень дошкілля у "Журавлику".

Продовж тижня у садочку були проведені різноманітні заходи. Нехай малеча доставляє Вам тільки радість, щоб побачивши їх через роки, ви з гордістю могли сказати, що виховали справжню Людину!
25 вер. 2019

Тренінг для педагогів "Разом Ви - сила".

Впродовж тренінгу вихователі виконували цікаві вправи, спрямовані на зміцнення розуміння та довіри в колективі, посилення командної ефективності.