14 трав. 2020

Ми і тварини!

Як важливо любити тварин – розуміють наші дошкільнята.
10 трав. 2020

День матері

Ми мам своїх любим найдуще у світі! Зі мною, звичайно, погодишся ти. Та маму потрібно не тільки любити, - Маму потрібно іще берегти.
23 квіт. 2020

Турбота про довкілля

Діти спостерігають за рослинами і звикають до бережливого ставлення до них, оволодівають елементарними трудовими навичками, привчаються до спільної праці з дорослими, одне з одним, а потім самостійно.
22 квіт. 2020

День Землі!

Земля — планета, на якій я живу! Ти наша домівка, планета Земля, Ти гарна і зблизька, красива здаля. Дивуються інші планети всі щиро: «Яка ж ти, сестричко, блакитно-вродлива!».
18 квіт. 2020

Діти готуються до свята Великодня!

Свято Пасхи недалечко, Люди звичай бережуть, – Розмальовують яєчка, Пишні пасочки печуть.
6 бер. 2020

Свято весни у "Журавлику"

Березень - перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Весна схожа не тільки на маму, а й на бабусю .Скільки в сонечка промінців, стільки ж у бабусі тепла і ласки.
26 лют. 2020

Відбувся семінар-практикум у нашому садочку.

Тема: "Здоровязбережувальні технології в освітній діяльності дошкільного навчального закладу". На семінарі-практикумі було розглянуто питання щодо виховання в дитини відповідального ставлення до власного здоров'я й здоров'я інших осіб, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності з використанням національних надбань у галузі фізичного виховання.
21 січ. 2020

Міжнародний День обіймів у "Журавлику"

Щиро обіймаючи одне одного, ми даруємо та отримуємо навзаєм відчуття тепла, радості, захищеності та внутріш­нього комфорту. Тож обі­ймайте дітей частіше і спонукайте їх до дружніх обіймів.
14 січ. 2020

У "Журавлику" знову свято Старий Новий рік

Малята знайомляться з народними традиціями, колядками, засіванками. Цікавий обряд перетворився на справжню виставу, де головними дійовими особами були Василь, Маланка та Коза. Малі щедрувальники святкували як годиться — із зіркою. Діти вітали всіх з Новим роком, грали, танцювали, співали.
27 груд. 2019

Новорічні ранки у нашому садочку.

З настанням Нового року, всі ми очікуємо свята, казкових чудес, веселощів, сміху, подарунків і радості. Особливими новорічні заходи є для дітей. Адже саме новорічні свята дарують виконання їх найзаповітніших дитячих мрій і бажань. А неповторну атмосферу чарівної казки дарують – радість від святкових карнавалів, мерехтіння вогників на ялинці, чудові подарунки від Дідуся Мороза та Снігуроньки.